תרופות ביתיות לעור יבש של עור על פניו של התינוק

עור התינוק חשוף יותר ליובש מאשר למבוגר כי הוא עדין יותר. אתה עשוי לגלות כי התינוק שלך מפתחת כתמים של עור יבש על פניו כאשר נחשפים קיצוניים של טמפרטורה, כגון הקור בחורף החום בקיץ. בנוסף, הסקה פנימית, מיזוג אוויר, כלור בריכת שחייה ומי מלח יכול לייבש את עור רגיש של התינוק.

גזור בחזרה על זמן אמבטיה

מים רצועות העור של השמנים הטבעיים שלה, כך אחת הדרכים לטפל כתמי עור יבש על הפנים של התינוק שלך היא לשמור על שטיפה למינימום. השתמש במים חמים במקום חמים כדי לשטוף את הפנים של התינוק שלך לצד ניחוח נקי, ללא סבון ניקוי. אם התינוק שלך נוטה תיקונים יבשים על עור במקום אחר על גופה, לשמור על אמבטיות שלה קצר. כמה דקות זה מספיק.

החל הרבה של לחות

פאט העור של התינוק שלך יבש ברגע שאתה מוציא אותה מן האמבטיה במהירות להחיל קרם לחות יבש שלה לאטום את הלחות על העור שלה מן המים. שניים של moisturizers הטוב ביותר עבור עור יבש של התינוק הם ג’לי נפט אלוורה, אומר KidsHealth. ג’לי נפט עוזר לנעול לחות ולהתייבש מחדש את העור. לאחר שטיפה בעדינות patting יבש את הפנים של התינוק, להחיל שכבה דקה מאוד על תיקוני יבש. השאירו אותו לספוג לתוך העור ולעבוד הקסם שלו. תכונות הלחות הטבעיות והנוגדות דלקתיות של אלוורה ורה מסייעות גם הן לייבש את העור היבש של התינוק. החל את הג’ל על החלקים המושפעים של עור התינוק שלך והשאיר אותו להשרות לגמרי. חזור על תהליך זה לפחות פעמיים ביום, או לעתים קרובות ככל הנדרש.

יצירת לשטוף כביסה קוקר

שיבולת שועל, הידוע תכונות מרגיעות שלהם, שימשו במשך מאות שנים לטיפול אקזמה ותנאי עור יבש אחרים. KidsHealth מציע יצירת שיבולת שועל הפנים שיבולת שועל כדי לעזור לטפל בעור יבש של התינוק שלך. מערבבים 1 כוס של שיבולת שועל מגולגל במעבד מזון עד שהוא אבקה. מוסיפים אותו לאגן של מים חמים ומערבבים עד שהמים הופכים חלביים. משרים מטלית פנים נקייה במים ומניחים אותה בעדינות על כתמי העור היבש על פני התינוק. הקפד להימנע עיניו, האף והפה.

לטפל בעור עם טיפול

העור של התינוק שלך חייב להיות מטופל בזהירות קיצונית כדי לעזור למזער את כל הכאב או אי הנוחות שנגרמו על ידי תיקונים יבשים. שמור את הציפורניים של התינוק שלך trimmed אז היא לא לגרד את המדבקות היבשות. משרים מטלית פנים נקייה במים קרירים כדי ליצור לחץ כדי להחיל על העור כדי להקל על גירוד. הימנע כל irritants אפשרי, כגון lotions ו moisturizers המכילים אלכוהול ובגדים עשויים מחומרי גלם כגון צמר. שמור על טמפרטורת החדר של התינוק שלך לא גבוה מ 65 מעלות צלזיוס כדי לעצור אותה יתר על המידה, אשר יכול להחריף את היובש.