תה צמחים & אסתמה

אסטמה היא מצב כרוני, או ארוך טווח, שבו אתה חווה פרקים של שיעול, צפצופים ונשימה. שירות הבריאות הלאומי של בריטניה קובע כי חומרת הסימפטומים הקשורים אסתמה משתנה מאדם לאדם. אסטמה היא מצב הקשור דלקת של ברונכי שלך, אשר צינורות קטנים המוליכים אוויר אל ומחוץ לריאות. לפני צריכת תה צמחים כדי לעזור לטפל באסתמה שלך, לדון בנושאים הקשורים עשב עם רופא המשפחה שלך.

אסטמה, אחת הסיבות השכיחות ביותר לקשיי נשימה, משפיעה על יותר מ -22 מיליון אמריקאים מבוגרים וילדים, מדווחים על הלב הלאומי לבריאות הדם המכון. למרות שאין סיבה אחת לאסטמה, גורמי סיכון מסוימים עשויים להגביר את הסבירות לפתח מצב זה, כולל היסטוריה משפחתית של המצב, אלרגיות למזון, חשיפת עשן טבק במהלך גיל הנעורים ונולדים עם משקל לידה נמוך. אלרגנים, מגרים מוטסים ודלקות בדרכי הנשימה עלולים לגרום להתקפי אסתמה.

יש הרבה תרופות צמחיות שניתן לצרוך כמו תה כדי לעזור לטפל בשני אסתמה חריפה וכרונית. בספרה “צמחי מרפא מהלב של כדור הארץ”, הרופא המטפל והמרפא הראשי, שרול טילגנר, מציין כי עשבי תיבול הבאים עשויים להיות נצרכים כתה כדי לעזור בטיפול באסטמה כרונית: קאיין, ינטה סנטה, אלקטמפאנה, קולטפוט וחלה. תרופות צמחיות שניתן לצרוך כמו תה לטיפול התקפי אסתמה חריפה כוללים lobelia, כרוב בואש קאיין.

Khella היא תרופה צמחית חזקה לטיפול באסתמה, במיוחד אסתמה כרונית. Khella, מציין טילגנר, מפעיל השפעה חזקה antispasmodic על bronchioles שלך, בין השאר משום עשב זה הוא סידן אנטגוניסט. למרות שזה איטי להתחיל לעבוד, ההשפעות הטיפוליות שלה עשוי להימשך עד 6 שעות. תנאים אחרים בהם שימשה חילה כוללים אנגינה ומחלת ריאות חסימתית, למרות שהיעילות של צמח זה לתנאים אלו לא נחקרה באמצעות נהלי בדיקה מדעיים עכשוויים.

אסטמה עלולה להוביל לסיבוכים בריאותיים חמורים, כולל חוסר יכולת להשתתף בפעילות גופנית, תפקוד ריאות מופחת, שיעול מתמשך, ובמקרים מסוימים גם מוות. אם אתה סובל מסימפטומים של אסתמה, בקר את הרופא שלך בהקדם האפשרי. אם תסמינים אסטמה שלך להחמיר או אינם מושפעים על ידי אמצעי הטיפול, מיד ללכת לחדר מיון לטיפול הצורך. תרגיל זהירות רבה בעת שימוש עשבי תיבול לטיפול באסתמה שלך, כמו עשבי תיבול מסוימים לא יכול להיות מתאים לך.

אסטמה ונשימה

עשבי תיבול

תרופה רבת עוצמה

שיקולים