שינויים דרסטיים בהתנהגות פעוטות

שינוי פתאומי בהתנהגות של פעוט הוא סיבה לדאגה. שינויים דרסטיים באישיות או תגובות בלתי מוסברות חדשים לאירועים נורמליים, אשר בעבר לא היו בעיה יכול להיות אינדיקציה לבעיות חמורות, כולל התעללות, בריונות, דיכאון בעיות התנהגותיות.

תזהר

התנהגויות להביט בהן כוללות תוקפנות פתאומית כלפי אנשים או בעלי חיים, התקפי זעם וחוסר כבוד כלפי זקנים, התקפי זעם ואי-ציות מתמיד. הילד שלך עלול להראות פחד או חרדה אינטנסיבית סביב אדם מסוים, מקום או נסיבות שלא גרמו תגובה זו לפני. האתר פתרונות לבעיות הילד ממליץ גם לשמור על עין על הילד שלך נסיגה או לבודד את עצמה, מה שהופך הערות שליליות על עצמה או להיות יותר מדי מפחד לעשות טעות. ירידה פתאומית במשקל או עלייה במשקל יכולים גם להיות סימנים לבעיה, מציין HealthyChildren.org, כמו גם התנהגות רגרסיבית כגון הרטבה או בגדים מלוכלכים לאחר אימון בסיר הושלמה, מציצת אצבע, קיפול מוגזם או פעולות תינוקות.

התעללות

שינויים דרסטיים באישיותו של ילד עלולים להצביע על התעללות כלשהי. בדוק את הגוף של הילד שלך עבור חבורות או סימנים, על פי HealthyChildren.org, או כל פגיעה שלא ניתן להסביר. תקשיב אם הילד שלך מתלונן על רוך או כאב בכל מקום על גופה. לאחר מכן לקחת את החשדות שלך ישירות לרופא הילדים של הילד שלך. ככל שהילד שלך יקבל עזרה, כך ייטב.

הפרעת התנהגות משבשת

Meltdowns הם נפוצים למדי עבור פעוטות, אבל אם הילד שלך פתאום יש התקפי זעם אינטנסיביים, בעיה הבסיסית עשויה להתקיים, על פי מאמר 2007 ב- MSNBC.com. המאמר “Bratty או הפרעת התנהגות?” רשימות סימנים מסובכים של הפרעה התנהגותית משבשת, הכוללים התקפי זעם שנמשכים זמן רב ככל 20 דקות להתרחש כמו 10 פעמים ביום. ילדים עם DBD עשויים גם להיות תוקפניים פיזית ו lash החוצה על עמיתים ומבוגרים כאחד. הם גם מתריסים בצורה לא גמורה, מסרבים להיענות לבקשה הגיונית ביותר. ייתכן שתצטרך את העזרה של המטפל או אפילו תרופות כדי לשחזר את הרגע של פעוט שלך.

דִכָּאוֹן

פעוטות יכולים לחוות דיכאון. האתר PsychCentral מדווח כי פעוטות נוטים רק לסבול מדיכאון קליני כמבוגרים. סימנים אחד שלך עובר את זה כולל נסיגה פתאומית מפעילויות או אנשים שהיא נהנתה פעם, עייפות ושינויים הרגלי שינה ואכילה. היא עלולה לבכות יתר על המידה, להיות עצבנית מדי או עצובה, או לא לגלות שום התלהבות לשום דבר. היא עשויה גם להציג דעה שלילית על עצמה להיות רגיש מאוד לכישלון או דחייה. היא עלולה להפגין עיכובים התפתחותיים גדולים כגון לא הליכה או ביטוי עצמי. שוחח מיד עם רופא הילדים של הילד.