צמחי מרפא ליפומה

ליפומה היא גידול שפיר העשוי מרקמת שומן הנמצאת בדרך כלל בקרב מבוגרים בין הגילאים 40 ו -60, על פי רופא המשפחה. אלו גידולים שומניים יכולים להיות מרכיב גנטי או יכול להיגרם על ידי פגיעה ברקמה הרכה. גידולים אלה נמצאים בדרך כלל באזורים של פלג הגוף העליון אבל יכול להתפתח מכל אזור שיש לו רקמת שומן. ברוב המקרים, ליפומה לא צריך להיות מוסר אלא אם כן הוא גדול או לגרום ללחץ או כאב. צמחי מרפא עשויים לעזור להפחית או למנוע ליפומה, אבל תמיד לבדוק עם הרופא שלך לפני השימוש בגישה טבעית.

חָכָם

מרווה הוא עשב כי הוא נפוץ בישול. זה צמח צדדי מגיע במספר סוגים והוא משמש גם גישות טיפול טבעי ליכולתה כדי לדלל את הדם. על פי צמחי מרפא מתיו ווד ב “Earthwise צמחים,” מרווה יש זיקה טבעית שמושך אותו שומן. מסיבה זו, הוא מסביר, תמצית המרווה המופנית כלפי חוץ על ליפומה עשויה לעזור לה להתמוסס. ווד ממשיך ומוסיף כי אנתוני גודפרי, רופא נטורופתית בטורונטו, מסביר שחכם עוזר במאזן הנוזלים בגוף. אוסף של רקמות שומן עשוי להצביע על חוסר איזון, אשר עשוי להיות הקלה על ידי הממשל של מרווה.

כורכום (כורכומין)

כורכום עשבי תיבול מכיל חומר המכונה כורכומין, על פי ד”ר דמיאן דרסלר של הבלוג סרטן הכלב, נמצא כדי להקטין את גודל ליפומה אצל כלבים. ד”ר קרן Herbst של MDJunction מסביר כי ההשפעה של כורכום אינו מוגבל לכלבים. היא מוסיפה כי כורכומין המיושם כמסכה מקומית סייעה לאנשים מסוימים להקטין את הגודל ואת הישנות של ליפומות. ד”ר Herbst מציע לך לערבב כפית. של אבקת כורכום עם כפית. של שמן זית עד שהוא יוצר רך. החל את הדבק על העור מעל ליפומה. זכור כי צבע צהוב של כורכום יגרום צביעה צהובה של עור ובגדים, אז אם אתה רוצה למנוע את ההשפעה על הבגדים, מכסים את הדבק עם תחבושת.

כּוֹכָבִית

Chickweed הוא עשב נפוץ ברפואה טבעית על יכולתו לשחרר ריר עודף המיוצר כאשר יש לך הצטננות או שפעת. ד”ר מרילין טאקר של DrMT מסביר כי chickweed משמש גם לצייר עודף מים מהגוף, אשר יכול להתרחש עם מחלות לב וכלי דם. צ’יקוויד, היא מוסיפה, עשויה גם לעזור להפחית את הצטברות השומן בגוף, כולל ליפומה. Chickweed זמין בבית שלך בריאות מקומית או חנות מזון טבעי.

תוגה אוקסידנטליס

Thuja הוא חבר של משפחת ארז המשמש לטיפול גידולים הן על ומתחת לעור שלך. לדברי ד”ר S Chidambaranathan של ד”ר צ’ינה, thuja היא גישה הומיאופתית נפוץ לטיפול ליפומה. אתר הבריאות הטבעי מסביר כי על מנת להשתמש thuja לטיפול ליפומה, לערבב thuja לחלץ עם מים ולהחיל על האזור על ליפומה פעמיים עד שלוש פעמים ביום. ד”ר Chidambaranathan מוסיף כי אם אתה שוקל להשתמש thuja לטיפול ליפומה, ראה הומיאופתית בריאות מקצועי הראשון. Thuja משמש לעיתים בשילוב עם טיפולים אחרים, נלווים, טבעיים ושינויים תזונתיים.