עושה פסטה לגרום לך שומן?

כל מזון יכול להוביל לעלייה במשקל אם אתם צורכים יותר מדי מזה, שכן אתם עולים במשקל כאשר אתם אוכלים יותר קלוריות ממה שאתם שורפים דרך הפעילות היומיומית שלכם. פסטה אינה יוצאת דופן. עם זאת, פסטה יכול להתאים לתזונה בריאה, במיוחד אם תבחר את הסוג הנכון של פסטה ותוספות בריאים ללכת עם זה.

פסטה רגילה אתה יכול לקנות בחנויות מכולת הוא עשה עם קמח סולת הוא דוגמה של גרגר מעודן. רכישת פסטה דגנים מלאים או אחד תערובות פסטה המערבב דגנים מלאים ודגנים מזוקקים ייתן לך ערך תזונתי יותר לקלוריות ויהיה מילוי יותר בשל הסיבים הנוספים מכל הדגנים.

מה עושה בדרך כלל פסטה כל כך משמין הוא תוספות אנשים לשים על הפסטה שלהם. חמאה, רטבים ורטבים עם הרבה בשר יכול להכיל הרבה שומן וקלוריות, מה שהופך את ארוחה הפסטה שלך פחות בריא מאשר אם בחרת פסטה עם רוטב עגבניות או כמות קטנה של שמן זית והמון ירקות עבור תוספות. שקול עוף או פירות ים ולא בשר אדום עבור מקור החלבון שלך. גבינת פרמזן קשה מגוררת על גבי יספק הרבה טעם עבור מעט קלוריות.

פסטה, אפילו פסטה רגילה, היא נמוכה על אינדקס גליקמי כאשר אתה מבשל אותו אל dente, כלומר זה לא יגרום סוכר בדם שלך לעלות בחדות לאחר לאכול אותו. זה גם יכול להיות מזין צפוף אם תבחר פסטה שלמים עם רוטב דל שומן וירקות, ממלא אותך עם מעט קלוריות. שני מזונות כי הם מזין צפוף מזונות נמוכים על האינדקס הגליקמי עשוי לעזור לך לרדת במשקל. פסטה מכיל גם ויטמינים ומינרלים חיוניים.

כדי לשמור על ארוחה פסטה בריא ולהגביל את הסיכון זה יוביל לעלייה במשקל, לצפות בגדלים מנה שלך. צלחת גדולה גדושה פסטה מכיל מנות רבות, שכן מנה אחת היא רק 1/2 כוס פסטה. אם אתה לא בטוח איך מגישים פסטה נראה, נסה למדוד את זה בפעם הבאה שאתה עושה פסטה, כך שתוכל להעריך בצורה מדויקת יותר את מספר הקלוריות שאתה צור להישאר בתוך כמות הקלוריות אתה צריך לצרוך כדי לשמור על המשקל שלך או לָרֶדֶת בְּמִשְׁקָל.

סוג של פסטה

תוספות

פסטה הטבות

שיקולים