עושה דיאטה דלת פחמימות לגרום לך עייף?

דיאטה דלת פחמימות, אם זה אטקינס, קטוגני או תוכנית פליאו, מבטיח ירידה במשקל וחיוניות. לא כל אחד thrives על דיאטה כזו, עם זאת. פחמימות הן המקור העיקרי של הדלק של הגוף – מעטים מדי יכול לרמות את רמות האנרגיה שלך לצנוח. בנוסף לתופעות לוואי אפשריות כגון עצירות, כאבי ראש וחולשה, אתה עלול גם לחוות עייפות ועייפות.

פרסום “הנחיות דיאטה לאמריקאים, 2010” ממליץ לך לקבל בין 45 ל 65 אחוז קלוריות יומית מפחמימות, כולל אלה שנמצאו הלחם, פסטה, ירקות ופירות. למרות דיאטה תוכניות רבות להפחית את צריכת הפחמימות שלך, דיאטה דלת פחמימות אמיתי מגביל את צריכת הפחמימות שלך פחות מ 150 גרם ליום, על פי מאמר שפורסם בשנת 2007 “American Journal of Clinical Nutrition”. דיאטות Ketogenic, שהן Ultra- פחמימה נמוכה תוכניות אשר עשויים להיות במעקב בשלבים מסוימים של פיתוח גוף או לטיפול במצבים רפואיים ספציפיים, עשוי להגביל אותך רק 30-40 גרם ליום. חותכים את רוב גרגרי, לחמים, פיצה, פירות וסוכר כדי להפחית את צריכת פחמימות שלך לרמות נמוכות.

הגוף משתמש בפחמימות כמקור דלק מיידי. פחמימות להעלות את רמת הסוכר בדם, בתורו, לעורר כימיקלים מסוימים במוח כי קהות התיאבון שלך לגרום לך להרגיש טוב. ספורטאים רבים, במיוחד ספורטאים סיבולת, צריך פחמימות לבצע במיטבו. כאשר אתה מגביל את הפחמימות, הגוף שלך עלול להרגיש חלש וחסר אנרגיה. תוכלו לעבור שריפת פחמימות עבור דלק לשריפת שומן, תהליך הנקרא ketosis, אשר דורש תוספת אנרגיה מהגוף. קטונים וכתוצאה מכך עלולה לגרום לתופעות לוואי, כגון בחילה, סחרחורת ועייפות. ספורטאים אשר מקל על פחמימות נמוכה תוכניות עשוי להרגיש מותש על ידי האימון שלהם דורשים התאוששות ארוכה ביניהם. דיאטה דלת פחמימות יכולה גם לגרום למוח שלך עייף, מעכב את היכולת שלך להתרכז ולעשות טוב על משימות מבוססות זיכרון.

הרבה דיאטות דלת פחמימות הן גם נמוכות בקלוריות. כאשר אתה מגביל קלוריות מתחת למה שאתה צריך לתפקוד יומיומי, הגוף שלך שולח אותות למוח שלך להאט ולהשתמש פחות אנרגיה. אם תבחר לעקוב אחר דיאטה דלת פחמימות, ודא שאתה מקבל לפחות 1,200 קלוריות ליום כדי למנוע עייפות זו.

הורמונים נמוכים של בלוטת התריס בדרך כלל לגרום תחושה של עייפות מוחץ. צריכת פחמימות נמוכה משפיעה לרעה על תפקוד בלוטת התריס. כאשר אתם אוכלים פחמימות, הגוף משחרר את אינסולין ההורמון. אינסולין מסייע לעורר ייצור של הורמוני בלוטת התריס. על דיאטה דלת פחמימות נמוכה, ייתכן שלא תספק מספיק אינסולין כדי לסייע כראוי בלוטת התריס שלך, והתוצאה יכולה להיות קצת יותר מדי הורמון בלוטת התריס ועייפות קיצונית. דיאטה דלת פחמימות גם מעמידה את הלחץ על הגוף שלך. בלוטת יותרת הכליה, אשר משאבות החוצה הורמוני הלחץ, עשוי להיקרא לייצר קורטיזול אפילו יותר, הורמון הלחץ, כאשר אתה הולך נמוך carb. זה יכול להציף מערכת הגוף כבר מוצף מתח מהנסיבות החיים. דיאטה דלת פחמימות יכולה לתרום לבעיה המכונה עייפות הכליה, עם תופעות לוואי כולל מצבי רוח ועייפות.

מה נחשב כמו נמוך פחמימות?

הפחמימות פונקציה

גם קלוריות נמוכות

בלוטת התריס ואת adrenal אפקטים