מכורים למזון תוכנית ארוחה אנונימית

תוכנית 12 צעדים המבוססת על הרעיון כי התמכרות מזון היא הפרעה רצינית, מכורים למזון אנונימי שואפת לשנות את הדרך שבה אתה חושב על מזון, כך שתוכל לבצע שינויים אכילה לכל החיים. הארגון טוען כי על ידי בניית הארוחות שלך סביב מזונות מזינים וגודל המשרתים הנכון, אתה יכול להתגבר על התמכרות מזונות זבל בריא.

בניית ארוחת בוקר טובה יותר

ארוחת בוקר בעקבות מזון מכורים הנחיות אנונימיות כולל חלבון אחד, חלב אחד, אחד פירות אחד דגנים או ירקות עמילניים. לדוגמה, שתי ביצים לספור כמו חלבון אחד ולעשות ארוחה בבוקר מזין. 4-6 אונקיות של בשר רזה או תחליפי בשר טופו הם חלבונים אחרים. כוס שיבולת שועל מבושלת עם כוס חלב רזה וגביע פירות יער היא אפשרות אחרת. דגנים קרים עם חלב רזה הוא בחירה בריאה אחרת.

ארוחת צהריים קלה

בעקבות תוכנית המזון אנונימיים מזון דורש ממך לאכול ארוחת צהריים ארבע שעות לאחר ארוחת הבוקר. ארוחת הצהריים שלך תהיה מורכבת מחלבון אחד, כגון עוף בשר לבן או סטייק רזה, כמו גם ירק מבושל אחד, כגון ברוקולי, נבטים בריסל, גזר או כרובית. אתה גם מקבל אחד ירקות טריים עם ארוחת צהריים כגון עגבניות, סלרי או עלים ירוקים. חצי שמן יומי נכלל גם בארוחת הצהריים שלך. כדי לענות על ההנחיות האלה, ייתכן שיהיה סלט ירוק עלים עם עוף בשר לבן ועגבניות, מוגש עם נתז של שמן זית בצד של ברוקולי מאודה. גברים גם מקבלים להוסיף אחד פירות, דגנים או ירקות עמילניים לארוחת הצהריים שלהם.

לצלול לתוך ארוחת ערב

תכננו לאכול את ארוחת הערב שלכם כחמש שעות אחרי ארוחת הצהריים. הארוחה שלך תהיה מורכבת מחלבון אחד, ירק מבושל אחד, ירקות טריים, דגנים או ירקות עמילניים וחצי שמן יומי. זה אומר שאתה יכול לקבל מנה של בשר בגריל עם צד של ירקות מאודים, צד של דגנים כגון אורז או קוסקוס סלט ירוק עלים. סלט פסטה כבד על הירקות עם תרנגול הודו מגורר הוא עוד אפשרות.

התאמות מטבוליות

בערך ארבע שעות לאחר ארוחת הערב, אתה יכול לקבל חטיף, אשר מכורים מזון תוכנית אנונימי קורא הסתגלות מטבולית. התאמה מטבולית זו מורכבת מחלב אחד או 2 גרם חלבון ופרי אחד. מנה של יוגורט דל שומן או גבינת קוטג ‘עם פירות יער טריים או מלון היא אחת הדרכים לעמוד בדרישה זו. כוס חלב עם תפוח או מנה של גבינה דלת שומן עם ענבים הם אפשרויות נוספות.