מימוש עבור ילדים שמנים

כמעט אחד מכל שלושה ילדים סובלים מעודף משקל או מהשמנת יתר, על פי איגוד הלב האמריקני ב -2010. בנוסף לפתח סיכונים מוגברים לסוכרת, כולסטרול גבוה ומחלות לב, ילדים שמנים סובלים ממגוון של בעיות פסיכולוגיות וחברתיות. יצירת תוכנית תרגיל שורף קלוריות, בונה שרירים וכי הילדים נהנים יעזור לך להפחית את ההשלכות החמורות של השמנת יתר עבור הילד שלך.

שיקולים קרדיווסקולריים

השמנה אצל ילדים לעיתים קרובות היא תוצאה של אורח חיים בלתי פעיל. לשאול ילדים להעלות את קצב הלב שלהם לשיעור התעמלות אירובית מוגברת במשך 30 דקות או יותר עלול להיות מסוכן. התחל עם קצב התרגיל הדומה הליכה מהירה, ולא ריצה. להתחמם לאט במשך הדקות הראשונות, לתת לילדים לקחת הפסקות לפי הצורך ולוודא שהם שותים מים בכל פעם שהם הופכים צמא.

מתח פיזי

ילדים שמנים עלולים לפתח כאבי פרקים או כאבים בגב, אם הם מבצעים פעילות גופנית חוזרת ונשנית, בעלת שתי רגליים היוצאות מהקרקע באותו זמן. דוגמאות לכך יהיו ריצה, אירובי ריקוד, שקעי קפיצה או קפיצה חבל. אפילו אימון ללא השפעה, כמו על מכונת אליפטי, עלול לגרום לבעיות ברכיים וגב, כי המשקל המלא של הילד הוא על הרגליים שלה כל הזמן. חפש תרגילים כי לא לשים משקל קבוע או השפעה חוזרת על הרגליים של הילד, הרגליים והירכיים.

תוכנית תרגיל למתחילים

התחל לאט, עם אימון בעצימות בינונית, ללא השפעה. לטייל, לרכוב על אופניים, לשחות, להחליק או לעשות התעמלות כגון לדחוף קופצים, לשבת קופצים, כפיפות בטן או הליכה במדרגות. התחל לעשות שכיבות סמיכה ממצב כורעת כדי להקל עליהם. כפיפות יכול להיות קל יותר כי הם אינם דורשים ילד עם שרירי הליבה חלש ללכת כל הדרך למטה. ללכת ולרוץ במעלה ובמורד גבעות כדי להעלות ולהוריד את קצב הלב ולהשתמש בשרירים שונים. שינוי משיכות כל כמה הקפות בעת שחייה לשנות את השימוש בשרירים. נסו להוסיף כוח, גמישות ותרגילי סיבולת לכל אימון. לדוגמה, ילדים יכולים להשתמש dumbbells תוך כדי הליכה או באמצעות אופני כושר.

אימון ביניים

הרם את רמת האינטנסיביות של האימון לאחר שהילד משפר את כושר הלב שלו ואת סיבולת השרירים. להרים את קצב ההליכות או רוכב, מנסה לסיים את הקורס כמה דקות מוקדם, או להוסיף עוד דקות. הוסף שלב אימון אירובי, אשר השפעה נמוכה. הוסף כמה דקות של קפיצה חבל קפיצה שקעים. השתמש הליכון, מכונת אליפטי, מכונת חתירה או אופני כושר. הילד שלך לא צריך לעשות אימונים אירוביים מלאים באמצעות מכונות אלה, רק להעלות את קצב הלב שלו כל שבוע, כפי שהוא משפר את מצבו. יצירת אימון אימון מעגל הכולל מגוון של פעילות גופנית. יש לבלות את הילד 30 שניות של שקעי קפיצה, 30 שניות של קפיצה חבל, 30 שניות של כפיפות בטן ו -30 שניות של המדרגות. קח הפסקה של שתיים או שלוש דקות, ואז להתחיל מעגל נוסף, אשר עשוי לכלול שכיבות סמיכה, ריצה במקום, סקוואט ו lunges. שמור על מעגל הולך במשך 30 דקות או יותר.

תעשו את זה כיף

ילדים נוטים יותר להמשיך בפעילות גופנית אם זה כיף. הגדרת מטרות ולשמור רשומות כך ילדים יכולים לראות שיפור. לתת פרסים כאשר הילדים עומדים ביעדים. לשחק משחקים, כגון כדורסל, טניס או כדורעף, גם אם אתה צריך להתאים את הציוד כדי להקל. להוריד רשת בדמינטון עבור מגרש טניס מיני בחניה, או להשתמש בכדור החוף עבור כדורעף יותר נקודות. תרגיל עם הילדים שלך מהווה דוגמה טובה כושר גופני.