מזונות להימנע עם שבר

הבקע מתפתח כאשר איבר בולט דרך חלק חלש של שריר. חולשת שרירים גנטית ופעילויות המובילות לזנים ונקעים, כגון הרמת כבד, יכולים לתרום להתפתחותם. הרניאס המביני הם הצורה הנפוצה ביותר, על פי המכונים הלאומיים לבריאות, ומשפיעים על המפשעה. Henias hetal, שבו חלק הבטן שלך דוקר דרך הסרעפת שלך, להגדיל את הסיכון שלך acid reflux. תזונה בריאה, מוגבלת במזונות מסוימים, עשויה לעזור לנהל את הסימפטומים שלך.

סיבים היא צורה בלתי ניתנת לעיכול של פחמימות המקדמת בריאות מערכת העיכול והלב וכלי הדם. כדי למנוע עצירות ומתח במהלך מעי תנועות, אשר יכול להחמיר כאבי בטן שבר, MayoClinic.com ממליץ על דיאטה עשירה בסיבים. החלפת עמילנים בסיבים נמוכים – כגון לחם לבן, אורז מיידי, פסטה מועשר ובייזל – עם מקורות פחמימות מורכבים, כגון דגנים מלאים, בטטות וקטניות, היא דרך שימושית להגברת הסיבים שלך ואת צריכת המזון הכוללת. בגלל פחמימות מורכבות לשפר את השובע, עושה זאת עשוי גם לשפר את ניהול המשקל, אשר חשוב גם להקטנת הלחץ במעי.

מזונות שומניים עשויים להרפות את החלק התחתון של הוושט, על פי אוניברסיטת מרילנד מרכז רפואי, או UMMC, אשר יכול לפנות את הדרך reflux חומצה. מזונות עשירים בשומנים רוויים או טרנס, כגון בשר אדום ומעובד, מוצרי חלב עתירי שומן, מזונות מטוגנים ומזונות המכילים שמן צמחי מוקשה, עשויים גם הם לתרום לדלקת ועלייה במשקל. כדי למנוע סיכונים אלה, לצרוך כמויות מתונות של מקורות שומן בריאים, כגון אגוזים, זרעים, שמן זית, שמן קנולה, אבוקדו וסלמון, במקום.

החומציות של מזון נקבעת על ידי כמות של חומצה הידרוכלורית – חומר חומצי מאוד – הבטן שלך מייצרת לעכל את זה. למרות מזונות חומצי הם מזיקים, ולעתים קרובות מזין, מרכיבים של רוב הדיאטות, הם יכולים להגדיל את גירוי להחמיר acid reflux הקשורים hernias hiatal. אם אתה נוטה חומצה reflux, UMMC ממליץ הימנעות פריטים חומציים, כגון מיץ תפוזים, משקאות המכילים קפאין קפה נטול קפאין. מאכלים חומציים אחרים כוללים תפוחים טארט דובדבנים, אננס, עגבניות ומוצרי עגבניות, חומץ וירקות שנעשו עם חומץ, כגון חמוצים, כרוב כבוש, סלק משומר ארטישוקים.

מוסיפים סוכרים, כגון סירופ תירס גבוהה פרוקטוז, סוכר קנה, סוכר חום ודבש, לתרום קלוריות ומתיקות, אבל כמה חומרים מזינים, מאכלים מוכנים רבים ומשקאות. אכילה של כמויות מוגזמות של סוכרים הוסיף, אשר הממוצע האמריקאי לעשות, סביר תורם לעלייה במשקל, על פי MayoClinic.com. מאכלים מסוכרים קל לזלול ולהשאיר פחות מקום בדיאטה שלך עבור דמי מועיל, כגון פירות, ירקות ודגנים מלאים. כדי למנוע סיכונים אלה, להגביל פריטים גבוה במיוחד סוכרים הוסיף, כגון משקאות קלים קבועים, ממתקים, סירופ פנקייק, ריבה, קפוא, קינוחים קפואים ועוגות אפויות מסחרית, עוגיות, פשטידות ומאפים.

עמילנים מזוקקים

מאכלים שומניים

מזון חומצי

נוסף Sugars