מזונות להימנע מטחורים

כמעט שלושה רבעים מהאמריקאים יטפלו בטחורים בשלב כלשהו בחייהם. למרבה המזל, המצב קל לטפל עם כמה שינויים תזונתיים, ומרבית המקרים של טחורים להתבהר בתוך כמה ימים. מכיוון שמזונות מסוימים עלולים להחמיר תסמינים קיימים של טחורים, חשוב להימנע מהם בעת טיפול במצב.

תבלינים חזקים

על פי אוניברסיטת קולומביה, מזונות חריפים כמו פלפלים חריפים וקארי יכול לגרות את הבטן שלך להחמיר בעיות העיכול הקיימות. לא כל המומחים מסכימים כי אתה צריך להתרחק מאכלים חריפים אם יש לך טחורים, עם זאת. במחקר שנערך בשנת 2006 על 50 מטופלים טחורים, צוות של מדענים מאוניברסיטת בארי באיטליה בדק את ההשערה שמזונות חריפים גורמים או מגבירים טחורים על ידי הזנת חלק מהמטופלים עם פלפל צ’ילי אדום חם ואחרים. ממצאי המחקר, שפורסמו ב -2006 בכתב העת “מחלות הקולון והרקטום”, היו שארוחות חריפות אינן מחריפות סימפטומים של טחורים.

נוזלים נוזליים

אם אתה אוהב את כוס הבוקר של ג ‘ו, ייתכן שתרצה להחליף אותו לתה אם יש לך טחורים. משקאות המכילים קפאין כמו קפה יכולים לגרום כיסאות יבשים שעלולים להחמיר טחורים, וכך גם משקאות אלכוהוליים. להישאר hydrated, עם זאת, היא אחת הדרכים להקל על סימפטומים טחורים. אם אתה לא אוהב תה, נסה קקאו חם או מים רותחים עם טריז לימון ועלי נענע טריים.

מאכלים שומניים

שומנים בדרך כלל לוקחים זמן רב יותר לעכל מאשר סוגים אחרים של חומרי הזנה, ולכן לאכול הרבה שומן או מזונות שומניים מגביר את העבודה על מערכת העיכול שלך יכול להעלות את הסיכון של כאבי בטן צרבת כמו גם טחורים. הימנעו ממזונות עמוקים כמו כלבי תירס, צנוברים, צ’יפס ועוגות משפך בזמן שאתם סובלים מטחורים. ניתן גם לחתוך את תכולת השומן הכוללת של הדיאטה שלך, בעיקר שומן רווי, באמצעות פחות חמאה ועושה לעבור מוצרי חלב דל שומן או nonfat.

סיבי פחמימות

בהדרגה להגדיל את כמות הסיבים בתזונה היא טיפול נפוץ טחורים, והימנעות מזונות בסיבים נמוכים יכול לעזור לך להשיג את המטרה. באופן ספציפי, אוניברסיטת קולומביה ממליצה להתעלם פחמימות מעובדים כמו שמנת חיטה, מאפים, אורז לבן, פסטה לבנה ולחם לבן. במקום זאת, לכו על דגנים מלאים כמו אורז חום, לחם מחיטה מלאה, דגנים סיבים גבוהה דייסת שיבולת שועל.