כמה קלוריות הן ארוחה מק גדול?

ביג מק עם צ’יפס ומשקה ממקדונלדס זה בסדר לפעמים. אבל אם אתה אוכל ארוחה זו קלוריות לעתים קרובות, זה עלול לחבל קו המותניים שלך. לדעת כמה קלוריות אתה אוכל ארוחה ביג מק שלך עשוי לתת לך פרספקטיבה טובה יותר על בדיוק כמה זה ארוחה אחת עולה לך.

קלוריות בביג מק

מורכב משני קציצות המבורגר, ביג מק הוא לא המבורגר קטן. מנה אחת יש 540 קלוריות, 25 גרם חלבון, 28 גרם של שומן, 46 גרם של פחמימות ו 970 מיליגרם של נתרן. אם אתם אוכלים 2,000 קלוריות ביום, הכריך לבד פוגש יותר מרבע מהצריכה הקלורית היומית שלכם: בעוד שהבורגר הזה אינו דל בקלוריות, אתם עשויים להיות מופתעים שזה לא הכריך הקלורי הגבוה ביותר בתפריט של מקדונלדס. את Bacon Clubhouse המבורגר, הן בשר ועוף, יש 740 ו 610 קלוריות, בהתאמה. פרימיום פריך עוף כריכים, אחד עם החווה והשני עם בייקון, הם גם גבוה יותר קלוריות מאשר ביג מק, עם 610 ו 640 קלוריות לכל כריך. פאונדר כפול עם גבינה עם 780 קלוריות, רובע פונדר דלוקס עם 600 קלוריות ואת גדול כריך חמאה עוף עם כריך עם 580 קלוריות הם גם גבוה יותר קלוריות.

קלוריות בביג מק, צ’יפס ומשקה

אכילת ביג מק כשלעצמה עלולה להיות לא רעה אם אתה סופר קלוריות, אבל הוספת צ’יפס ולנער עלול לדחוף אותך לכיוון אכילת קלוריות ביום של ארוחה אחת. כמות הקלוריות בצ’יפס של מקדונלד’ס נע בין 230 ל -510, בהתאם לגודל, עם 2 עד 6 גרם חלבון, 11 עד 24 גרם שומן, 30 עד 67 גרם פחמימות ו -130 ל -29 מיליגרם של נתרן. מקדונלד’ס מציעה מספר של אפשרויות שתייה, כולל מגוון של משקאות מוגזים, תה מתוק, וכמובן, מילקשייק. קלוריות בסודה ותה תלוי בגודל וטעם, החל מ 140 קלוריות נמוך עבור קולה קטנה עד 280 קלוריות תה מתוק גדול. קלוריות מילקשייק נע בין 510 ל 540. אם, למשל, אתה נתקל ביג מק עם סדר בינוני של צ’יפס וקולה בינונית, צריכת הקלוריות הכוללת שלך היא 1,080 קלוריות, הפגישה יותר ממחצית הצרכים היומי שלך קלוריה אם אתה לאכול 2,000 קלוריות ביום. החלפת קולה עם מילקשייק שוקולד מגדילה את סך קלוריות ל 1,420, אשר עונה על 70 אחוזים של הצרכים הקלוריות היומיות שלך על דיאטה 2,000 קלוריות.

טיפים קיצוץ ביג מקאל קלוריות

צריכה קבועה של מזון מהיר קשורה לעלייה במשקל והשמנת יתר, על פי דו”ח של משרד החקלאות האמריקני. זה בסדר לאכול ארוחות מזון מהיר כמו ביג מק עם הצדדים ומשקה, אבל אתה צריך להגביל אלה סוגים של ארוחות פעם או פעמיים בחודש, לכל היותר. בנוסף, ניתן לגלח כמה קלוריות על ידי ביצוע tweaks לארוחות שלך. לדוגמה, המסחר במשקה הרגיל שלך עבור סודה דיאטה או תה קר תה מוריד את הקלוריות לארוחה ביג מק שלך עם צ ‘יפס בינוני ל 880 קלוריות. אתה יכול להפחית קלוריות אפילו יותר אם תת סלט בצד עם ויסקיגרט בלסמי דל שומן עבור צ ‘יפס, אשר יוצר ארוחה 590 קלוריות.

אפשרויות בריאה יותר במקדונלדס

אם אפשרויות המזון שלך מוגבלות ואתה מוצא את עצמך מבקר מקדונלד ‘ס לעתים קרובות לארוחות, ייתכן שתרצה לשנות את אפשרויות המזון שלך וכולל בריא, קלוריות נמוכה יותר אפשרויות. במקום הביג מק, להזמין המבורגר רגיל עם סלט צד עם ויניגרט דל שומן ומים או דיאטה תה קר עבור ארוחה 300 קלוריות. לחלופין, נסה סלט עוף בגריל כגון פרמיום בייקון ראנץ ‘או סלט פרמיום דרום מערב, אשר יש 310 ו 330 קלוריות, בהתאמה. הקפידו להשתמש ברוטב האיטלקי דל שומן, עם 50 קלוריות לכל מנה, או ויניגרט בלסמי דל שומן, עם 35 קלוריות לכל מנה, כדי לחסוך אפילו יותר קלוריות. ולשתות מים או משקאות דיאטה עם הארוחות האלה, גם.