כמה משקל אני צריך להתכרבל על שני סלסול חמוש בר?

שרירי זרוע, שרירי זרוע ואמה הם השרירים העיקריים של הזרועות שלך כי צריך אימון כוח ומיזוג. מגוון רחב של סלסול bicep, סלסול זרוע הספסל תרגילי הספסל יכול לספק אימון אופטימלי עבור קבוצות שרירים אלה ובכך לשפר את כוח הגוף העליון שלך. משקולות, משקולות ו סורגים סורגים משמשים לעתים קרובות כדי להשיג עמדות יד נאות במהלך תרגילי הגוף העליון.

שני זרוע סלסלות ברים

סורגים סורגים הם קצרים גרסאות קלים של barbell רגיל עם זוויות סימטריות המסייעים לך לשנות את עמדות אמות הידיים שלך ופרקי הידיים במהלך כיפוף מרפק ותרגילי הרחבה. זווית פנימה קלה של האחיזה שלך על שתי זרוע בר סלסול עשוי גם לעזור להתגבר על מרפק או כאב שורש ואי נוחות הקשורים פציעות יתר ופגמים אנטומיים.

מִשׁקָל

בר סלסול אולימפי הוא הרבה יותר קל מאשר משקולת, שוקל רק 15 עד 20 פאונד, והוא כ 47-48 ס”מ. זה יכול, אם כן, לשמש להרים משקולות פחות מ 45 £ גם כן. קיבולת משקל מקסימלית ביותר ברים סלסול סטנדרטי הוא כ 200 קילו. סטנדרטי שתי שורות זרוע סלסול יש שרוול 1 אינץ ‘על כל קצה, ולקבל את כל לוחות משקל סטנדרטיים. אלה משמשים בדרך כלל במכוני כושר בבית. ברים סלסול אולימפי יש שרוול 2 אינץ ‘, והם נועדו כדי להתאים מעט צלחות משקל גדול יותר כי הם בדרך כלל במכוני כושר.

בחירת משקל

בעוד שתי זרועות סלסול ו barbells יש קיבולת רחבה, את סוג המשקל שתבחר תלוי ביכולת הפרטית שלך ואת רמת הכושר. אם אתה מתחיל, אתה יכול להתחיל עם 10 פאונד משקל צלחות. זכור כי הבר עצמו שוקל כ 15 עד 20 פאונד. אם היית עושה תרגילי זרוע העליון, אתה יכול להתחיל את המשטר על ידי בחירת משקל כי אתה נכשל להרים כ 8 חזרו שוב ושוב. אתה יכול להפחית את המשקל עבור סטים עוקבים, 5 £ בכל פעם. אתה יכול להגדיל את המשקל פעם אתה מסוגל להרים את המשקל הזה בנוחות.

טיפים

תמיד להתחיל שני זרוע סלסול תרגילים בר תחת פיקוחו של מאמן. זה יעזור לך לפתח את התנועות כראוי עבור יתרונות אופטימליים. זה מאוד קשה unlarn הרגלי התעמלות רעה, אז ללמוד את הטכניקה תרגיל הנכון מההתחלה. הימנע overtraining אלה קבוצות שרירים קטנות כדי למנוע פציעות.