כמה זמן & מהר אני צריך אופניים לאבד 500 קלוריות?

רכיבה על אופניים היא תרגיל פופולרי, בעל השפעה נמוכה שיכול לעזור לך להשיג את מטרות הכושר שלך. רכיבה על אופניים תהיה הטון ולחזק את השרירים שלך ובכך להגדיל את קצב חילוף החומרים שלך, ומאפשר לך לשרוף יותר קלוריות, גם בזמן מנוחה. גורמים רבים, כולל קצב חילוף החומרים שלך, משפיעים על המהירות ועל משך רכיבה על אופניים אתה צריך לשרוף 500 קלוריות.

על פי הרווארד בריאות פרסומים, נסיעה 12 קמ”ש האופניים יהיה לשרוף 298 קלוריות בכל חצי שעה עבור מישהו שוקל 155 £. אדם זה יצטרך אופניים במשך כשעה לשרוף 500 קלוריות. עבור מי שוקל 150 ק”ג. ואת האופניים במהירות נמרצת יותר של 13 קמ”ש, 612 קלוריות יישרפו בכל שעה, בהתאם למועצת הנשיא על כושר, ספורט ותזונה. כדי לשרוף אותם 500 קלוריות, תצטרך אופניים עוד אם אתה מתכנן לרכוב במהירות איטית יותר.

בהתאם הרכב הגוף האישי שלך, כמה זמן ומהיר אתה צריך לרכוב כדי לשרוף 500 קלוריות יהיה ייחודי, אבל הנחיות כלליות יכול לעזור. מישהו עם הרכב גוף גדול יותר או יותר שומן בגוף יהיה לשרוף יותר קלוריות לשעה מאשר אדם קטן יותר. מספר גבוה יותר של קלוריות נשרפות כי זה לוקח יותר אנרגיה עבור השרירים של אדם גדול כדי להזיז את הגוף. 200 lb. אדם לשרוף 364 קלוריות לשעה רכיבה על 10 קמ”ש. באותה מהירות, 240 lb. אדם יהיה לשרוף 436 קלוריות.

כפי שאתה גיל, הגוף שלך יאבדו כמה מסת שריר ולהשיג שומן. בשלב זה, תוכל להפסיק שריפת קלוריות בשיעור היית כשהיית צעיר יותר. לגברים יש גם שרירים רזים יותר שמרכיבים את משקל הגוף שלהם מאשר אישה באותו גיל ומשקל, ולכן הם שורפים קלוריות בקצב גבוה יותר, אפילו בזמן מנוחה.

אם אתה רוכב את האופניים שלך למעלה ולמטה הגבעות, כמות הקלוריות שאתה שורף ישתנה. טיפוס על גבעה מגביר את הקלוריות שלך נשרף כי אתה צריך לעבוד נגד כוח הכבידה לדחוף את עצמך ואת האופניים שלך לפסגה. הרוח גם היא גורם. אם הרוח נושבת בכיוון ההפוך כמוך, אתה תשרוף יותר קלוריות. גורמים אלה משפיעים על קלוריות ההוצאה באופן אקספוננציאלי, כך גבוה יותר מהירות הרוח ואת תלול הגבעה, קלוריות יותר תוכל לשרוף להתגבר על מכשולים אלה.

על פי המועצה האמריקאית על פעילות גופנית, כולל אינטרוולים לתוך האימון שלך מגדילה את קלוריות שריפת הפוטנציאל שלך באמצעות הן מערכות אנאירובית ו אירובית שלך. לא רק אתה תהיה באמצעות חמצן כדי להפוך פחמימות לאנרגיה, אתה גם יהיה שריפת פחמימות ישירות. כדי לבצע מרווחים, החלף בין מהירות איטית או מהירה יותר של רכיבה, כגון 10 קמ”ש ומהירות נמרצת יותר, כגון 15 קמ”ש. כמה זמן אתה רוכב בכל מהירות תלוי בך ואיך אתה מרגיש.

מְהִירוּת

הרכב גוף

גיל ומין

הילס ואת השטח

אינטרוולים