כמה זמן לוקח להיפטר ירכיים שומן?

כמו הפתגם הישן הולך, “היופי הוא בעין של המתבונן.” כאשר מדובר בגוף שלנו, עם זאת, אנחנו לעתים קרובות המבקרים הגרועים ביותר שלנו. למעשה, אנשים רבים התרגיל אך ורק כדי להשיג מטרות קוסמטיים מסוימים, אומר הקולג ‘האמריקאי לרפואת ספורט. מי שרוצה להיפטר שומן על ירכיהם חייב להיות הבנה בסיסית של מאזן הקלוריות, אובדן שומן, ולהיות מוכן להציב ציפיות סבירות.

כשמדובר אובדן שומן, הקלוריות הוא המלך. למעשה, ככל שיותר קלוריות שנשרפות ביום, בשבוע או בחודש, ההפסד בשומן יתרחש – לא רק על הירכיים, אלא על כל הגוף. לדברי המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן, אנשים שרוצים לאבד קילוגרם אחד של שומן חייבים להשיג גירעון קלורי של 3500 קלוריות. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, לשקול את השימוש הן דיאטה ופעילות גופנית כדי להשיג תוצאות אופטימליות לטווח ארוך.

אמנם זה יכול להיות מפתה לנסות להיפטר שומן אך ורק על הירכיים לבד, זה לא בהכרח אופציה. למעשה, ייל סיינטיפיק מדווח כי הפחתת נקודה – שבו מתאמנים להתמקד על חלק אחד בגוף מסוים בניסיון לחסל שומן במקום זה בלבד – היא די קשה, זה לא בלתי אפשרי. במקום זאת, במהלך התרגיל, רוב האנשים מאבדים כמות כללית של שומן על כל גופם. מי לעשות להשיג גירעון של 3500 קלוריות בשבוע, למשל, לא בהכרח לראות קילוגרם של ירידה במשקל על ירכיהם, אלא על פני כל הגוף שלהם.

בעוד חיתוך שומן ישירות מן הירכיים לא יכול להיות אופציה, Exercisers עדיין יכול לשפר את המראה של חלק זה הגוף באמצעות אימון התנגדות. אימון ההתנגדות בונה מסת שרירים, ומספק מראה מתוח ומתוח יותר לקבוצות שרירים ממוקדות. אלה שרוצים להתמקד בירכיהם צריכים לשקול צירים, תרגיל שבו אנשים לוקחים צעדים גדולים ומרובים, מורידים את הברך האחורית לעבר הרצפה עם כל התקדמות קדימה. המטרה של 2-3 קבוצות של 10 עד 12 חזרות של התרגיל הזה לקבלת התוצאות הטובות ביותר בבניית מסת שריר וקידום טונוס שרירים גדול יותר, אומר ACSM. בחדר הכושר, השימוש במוליך הירך ובמכונות חוטף הירך, בנוסף לטיפות, יכול לעזור לעצב ירכיים.

הגדרת ציפיות סבירות לגבי אובדן שומן על הירכיים הוא חיוני עבור אלה אשר מקווים לראות תוצאות מהירות. כשמדובר אובדן שומן, גדול יותר את הגירעון הקלורי, מהר יותר את השומן יתחילו להמיס – לייצר תוצאות אופטימליות לטווח ארוך. המכללה האמריקנית לרפואת ספורט מעודדת את רוב המתאמנים לשאוף לסך של שני קילוגרמים של אובדן שומן בשבוע. אלה הכוללים אימון התנגדות בשגרה שלהם צריכים לצפות לראות כמה שומן מופחת על הגוף בתוך ארבעה עד שישה שבועות, אומר ACSM.

הבנת מאזן קלוריות

הבנה שומן הפסד

ירכים מתות

הגדרת ציפיות סבירות