כיצד לשנות את רמת הגוף ph

כל דבר המכיל נוזל, כולל זרם הדם, יש רמת pH למדידה. רמה זו, אשר קובעת את הפוטנציאל של תגובות מימן, או נוכחות של חמצן, יכולה להיות השפעה משמעותית על גוף האדם. אחת ההשפעות הנפוצות ביותר, מזיקות של pH לא מאוזן הוא acidosis, או חומציות מוגברת בדם. תסמיני חומצה כוללים כאבי ראש, עייפות, בלבול, חולשת שרירים, שלשולים, הפרעות קצב, קוצר נשימה ושיעול. חומצה נגרמת על ידי דיאטה גבוהה מזונות חומציים, כגון חלבון מן החי, קפאין ומזון מעובד. למרבה המזל, דיאטה גבוהה במזונות אלקליין הנכון יכול להחזיר רמות ה- pH לנורמלי.

למדוד את רמות ה- pH של הגוף עם נייר litmus. רוב החומרה ואת הכימיקלים חנויות, בתי מרקחת ואתרי אינטרנט מוכרים 400 גיליונות של נייר לקמוס עבור פחות מ 10 $. בגלל רמות pH הרוק הם מנבא טוב של רמות ה- pH הדם, אתה יכול להרטיב את נייר לקמוס עם רוק כדי משוער pH של הגוף. גוונים ירוקים, המייצגים pH בין 6.0 ל -7.5, מצביעים על רמות חומציות / pH רגילות. גוונים כחולים מצביעים על כמות בסיסית גבוהה מדי (רמות pH גבוהות) בעוד גוונים צהובים מצביעים על חומציות רבה מדי (רמות pH נמוכות), מטפלים בחומציות.

במקרה של אלקליניות גבוהה, או רמות pH גבוהות, לאכול מזונות כי הם חומצה להרכיב בגוף. למרות שזה לא סביר הדם שלך יהיה אלקליני יותר בטבע מאשר חומצי, זה אפשרי. כדי לנטרל את זה, לאכול מזונות כגון פולי חומוס, חמוצים, שימורי פירות, אורז לבן, פסטה, בשר, שימורי טונה, חזיר, בוטנים, אגוזי מלך, קפה, בירה, משקה חריף וממתיקים מלאכותיים, אשר כל להגדיל ריכוזי חומצה בגוף, כך עולה ממחקר שפורסם ב- Trans4mind, אתר המופעל על ידי הפסיכולוג הטרנספורמטיבי הבריטי פיטר שייפר.

עם רמות גבוהות בדם בחומציות (רמות pH נמוכות יותר), לאכול מזונות כי הם אלקליין להרכיב בגוף. באופן כללי, התזונה שלך צריכה להיות מורכבת מ -60% מזונות המכילים אלקליין ו -40% חומצה. למרות האמונה הרווחת, רוב פירות זה טעם חומצי, כגון לימונים ולימונים. הם למעשה אלקליין- forming כאשר מתעכל על ידי הגוף, על פי דו”ח על המרכז הלאומי לביוטכנולוגיה מידע באתר. מאכלים אחרים מייצרים אלקליין כוללים מיצי ירקות, ברוקולי, גזר, חסה, ענבים, תפוחים, צימוקים, תפוזים, אפרסקים, תותים, לימון מים סטיביה. חומצה יכולה להפשיט את הגוף של חומרים מזינים כגון סידן, מגנזיום, נתרן ואשלגן, כך איזון רמות חומציות pH חשוב לבריאות שלך ורווחה.