הוראות מדף אופניים

רכיבה על אופניים מספק אימון קרדיווסקולרי מעולה, כמו גם הזדמנות לחקור שבילי ההרים או הערים הסמוכות. רוב האופניים גדולים מדי או מסורבלים כדי להתאים בתוך המכונית, מה שהופך את ההובלה קשה. מתלה אופניים גרבר מחזיקה את האופניים שלך בצורה מאובטחת מחוץ לרכב שלך, ומאפשר לך להעביר עד שלושה זוגות בכל פעם. לפני השימוש במדף האופניים החדש, קח את הזמן כדי להתקין אותו כראוי, כך שתוכל להישאר בטוח על הכביש.

מורחים את הגלילים קצף רחוק ככל האפשר על הרגליים האחוריות של המדף האופניים שלך. לדחוף את הגלילים זה מזה, סיבוב אותם לפי הצורך כדי להקל על התנועה.

מניחים את הרגל הקדמית מרופדת של המדף שלך על פגוש האחורי של המכונית שלך. את האופניים תמיכה hooks צריך הפנים החוצה, הרחק מן המכונית.

לחץ על כפתורי ההתאמה משני צדי הרגל האחורית של המתלה. החזק את המנופים האלה והזז את הרגל האחורית למצב 1 או 2 אם המכונית שלך היא מכונית נוסעים, או מיקום 3 או 4 עבור hatchback. חפש את סימוני המכוונים המוצבים לאורך צידי המוטות.

להדק את שתי הרצועות העליון מעל הציר העליון של תא המטען שלך. עם תא המטען סגור, כל רצועה סביב קצה מכסה תא המטען הקרוב ביותר לחלון האחורי שלך. מניחים את שתי הרצועות בקצהו הנגדי של קצה המטען, וממקסמות את החלל בין הרצועות.

חברו את שתי הרצועות התחתונות לנקודה הנמוכה ביותר של מכסה תא המטען. רצועות אלה צריך להדק לקצה תא המטען הקרוב ביותר ללוחית הרישוי האחורית.

אבטח את שתי הרצועות בצדדים של מכסה תא המטען.

הדק את הרצועות באמצעות האבזמים המובנים כדי להסיר כל רצועה. בדוק את כל שש הרצועות כדי לוודא שהן צמודות לפני שתמשיך.

משוך את כפתור ההתאמה, הממוקם בצד של ידית התמיכה באופניים, כדי להרים או להוריד את ידית התמיכה באופניים. התאם ידית זו לפי הצורך כדי להבטיח אישור נאות בין האופניים שלך ואת הקרקע.

מניחים את האופניים על הווים הממוקמים לאורך ידית התמיכה באופניים. להדק את החלק העליון של כל מסגרת אופניים על הידית, ולאחר מכן להוסיף רצועות כדי לאבטח את האופניים אחד לשני כדי להגן נוסף.