האם dribbling עם כדורגל קטן להגדיל מיומנויות מהר יותר?

כמו כדורגל גדל הפופולריות, עם כמעט 14 מיליון אמריקאים המשתתפים בספורט בשנת 2010 ואת ארה”ב כדורגל כדורגל מחזיק מחזיקים בסביבות 3 מיליון, שחקנים רבים מחפשים דרכים לשפר את כישורי dribbling שלהם. כלל הזהב לשיפור בכל ספורט הוא “בפועל, בפועל, בפועל”, כדורגל הוא לא יוצא מן הכלל. שליטה בכדור היא אחד העקרונות של טוב dribbling, ותרגול עם כדור קטן יכול לעזור לך לשפר את היכולות שלך מהר יותר.

Dribbling הוא בעצם פועל עם הכדור תוך שמירה על זה קרוב לרגליך תחת שליטה. אם אתה צופה בכמה שחקני הכדורגל הטובים ביותר בעולם, זה נראה כאילו הכדור הוא חלק של כף הרגל כפי שהם לתמרן במהירות במגרש סביב מתנגדיהם. שחקן כדורגל חייב להיות מסוגל לזלול עם רמה מסוימת של מיומנות כדי לשחק את המשחק, באופן אידיאלי עם רגל שמאל וימין. על פי הספר “מיומנויות כדורגל חיוני”, הדרך הקלה ביותר לשלוט בכדור היא עם החלק הפנימי של הרגל שלך, אם כי אתה אמור להיות מסוגל להשתמש מחוץ לרגל שלך בעת הצורך, כדי למנוע יריב.

גודלו של הכדורגל נע בין 1 ל -5, תקן בינלאומי לגילאי 12 ומעלה, כולל כל משחק בוגר ומקצועי, הוא בגודל 5 כדור, 27-28 ס”מ בהיקף. מומלץ להשתמש בכדור בגודל 3, 23 עד 24 אינץ ‘, לילדים מתחת לגיל 8, וגודל 4 – 25 עד 26 אינץ’ – לילדים בגילאי 8-12.

Trevor Dacosta, מאמן כדורגל בבית הספר התיכון, אמר כי הרעיון מאחורי שימוש בכדור קטן יותר הוא לקדם שליטה בכדור טוב יותר, וכי, בתיאוריה, תרגול עם כדור קטן יכול לגרום לך dribbler טוב יותר. “כדור קטן יותר מגדיל את הכישורים, כן, אבל לא בהכרח מהר יותר”, אמר דאקוסטה. לדברי Dacosta, המפתח לשיפור הכישורים שלך מהר יותר הוא תרגול עקבי, למרות שהוא אמר כי כדור קטן צריך לעזור לשחקן עם מהירות רגל, אחד המרכיבים החיוניים של dribbling טוב.

תיאוריה נוספת מאחורי הרעיון של תרגול עם כדור קטן יותר הוא שכאשר זה הזמן המשחק ואתה משתמש בכדור בגודל סטנדרטי, dribbling ייראה הרבה יותר קל כי כדור קטן כוחות לך לבצע התאמות מהירות יותר עם הרגליים. אם אתה באמת רוצה לאתגר את עצמך, נסה לשלוט בכדור טניס עם הרגליים. אם אתה יכול לשלוט על אובייקט קטן, קופצני, כדורגל כדורגל צריך להיראות כמעט ללא מאמץ על ידי השוואה.

זיהוי

גודל של כדור כדורגל

עצה של המאמן

שיקולים