האם לובשת משקולות הקרסול כל היום לעשות את ההבדל?

משקולות קרסול הם רק סוג אחד של ציוד המשמשים אנשים כדי להגדיל את עומס העבודה שלהם בעת הליכה. חלק גם לבחור להשתמש במשקולות הקרסול לאורך כל היום כאמצעי לשלב תרגיל לתוך כל צעד שהם לוקחים. אמנם יש כמה רווחים באמצעות משקולות הקרסול, הסיכונים לעתים קרובות לעקוף אותם.

להשתמש

משקולות קרסול הם משקולות שנעשו במיוחד כדי להתאים סביב הקרסול בעת ריצה או הליכה. אלה יכולים לשקול בכל מקום בין כמה אונקיות ליותר מ פאונד. מטרת משקולות אלה היא להציב עבודה נוספת על השרירים ברגל על ​​ידי ביצוע כל צעד נלקח כבד. עם הזמן, זה יכול להגדיל באופן משמעותי את כמות העבודה לעשות.

יתרונות התעמלות

כאשר הטופס הנכון נשמר תוך שימוש במשקולות הקרסול, LA Times מדווח כי יכול להיות מספר יתרונות. תרגיל נוסף מסופק hamstrings, quadriceps ו glutes, אשר יש להפעיל יותר אנרגיה. זה יכול גם להוביל קצב הלב מוגברת על מה שאתה בדרך כלל ניסיון בעת ​​הליכה, מה שהופך תועלת לב וכלי דם.

סיכונים משותפים

בעוד משקל נוסף ואת המתח הוא הניח על השרירים – אשר יכול להתאושש ולחזק בתגובה משקולות הקרסול – זן נוסף ממוקם גם על המפרקים. זה יכול להוביל מפרקים כואב וכואב יכול לגרום לבעיות משמעותיות יותר לעכב את היכולת ללכת.

סיכונים אחרים

על פי DrMirkin, משקולות הקרסול גורמות לרגליים להתחזק באופן לא פרופורציונלי ברגל העליונה לעומת הרגל התחתונה. הפרעה זו יוצרת סיכון מוגבר לפציעה. בנוסף, באמצעות משקולות הקרסול יכול להגביל או לשנות את הדרך בה אתה בדרך כלל הליכה, ואת זה השתנה הטופס יכול לפתוח אותך עד פציעות יותר. ה- LA Times מדווח גם כי משקולות הקרסול יכולות לגרום לכאב להתפתח בברכיים ובירכיים, במיוחד אצל אנשים הסובלים מעודף משקל.

חלופות

במקום להשתמש במשקולות הקרסול, שקול להגדיל את מהירות ההליכה שלך כדי לשפר את עוצמת האימון שלך. אתה יכול גם לנסות ללכת על הגבעות כדי להגדיל את עומס העבודה שלך. כוח ניתן לפתח על ידי הרמת משקולות בחדר הכושר, במיוחד הרגל ומעליות הגוף התחתון נועד לחזק את אותן קבוצות שרירים כי יהיה בעזרת משקולות הקרסול.