האם אנו משתמשים בשיטת הברויל או בשיטת האפייה להכנת בשר צלוי בתנור?

צלי בקר מבושל, ביתי, הוא אחד התענוגות הקטנים של החיים, במיוחד כאשר מוגש עם פירה ורוטב. עם זאת, טבחים הביתה טירון עשוי למצוא צלי אתגר מרתיע להכין. כדי לבשל את הצלוי כראוי, אתה חייב קודם להבין את ההבדלים הבסיסיים בין שיטות בישול כגון אפייה צלייה, אשר מתאים יותר לצלי שלך.

הבדלה ואפיית הבדלים

אפייה היא שיטת בישול נמוכה, איטית, שבה חום מקרין מבער תחתית לאורך התנור ומבשלת מזון בעקיפין. אפייה טמפרטורות עבור רוב המזונות בדרך כלל נע בין 300 מעלות ל 400 פרנהייט, ולעתים רחוקות ללכת מעל 450. ב broiling, חום גבוה מוחל ישירות על פני השטח של מזון בטווח קרוב מ מבער העליון. הטמפרטורות רותחים בדרך כלל נעים בין 400 ל 450 פרנהייט.

שבירה נגד אפיית צלי

רוסטס הם חתכים עבים מאוד של בשר עם הרבה רקמות סיבי. צליית צלי – אפילו בטמפרטורה נמוכה – תגרום לו לבשל מהר מאוד על פני השטח החיצוני העליון, בעוד נשאר כמעט גלם על הצד התחתון במרכז. הצלויים דורשים את החום הקורן וטמפרטורות נמוכות יותר של אפייה לאט ולשבור בעדינות את רקמת החיבור שלהם ולהפוך אותם רך.

שיטת בישול בסיסית

בעוד צלי בקר לא דורשים צלייה, חתכים שונים צלי דורשים זמני צלייה שונים וטמפרטורות. אופים צנומים רזים יותר, כגון סינטה וקרם, ללא נוזל בטמפרטורה גבוהה למשך זמן קצר יותר – כ 375 פרנהייט ו 1/2 שעות עבור 4 ק”ג. צָלִי. אופים קשה יותר, צנומים fattier כגון ירך קצר כמות קטנה של נוזל בטמפרטורה נמוכה יותר לתקופה ארוכה יותר – על 325 מעלות במשך שעתיים או שלוש שעות. מבחינה טכנית, זוהי שיטה braising, המכונה בדרך כלל צלייה.

טיפים

עבור צלי בקר טעים, לחתוך כיסים קטנים לתוך הבשר לפני הבישול ולהכניס עשבי תיבול, תבלינים או שום, או מעיל צלי שלך עם לשפשף תבלינים. אפשרויות טובות עבור בשר בקר כוללים אבקת בצל, אבקת שום או שום מגורען, פלפל שחור, אורגנו ומלח גס. מבשלים צלויים על תבנית אפייה המונחת לתוך תבנית אפייה עמוקה כדי למנוע צריבה עקב מגע פני השטח. בעת בישול צלי קשוח, להוסיף בשר בקר ו / או יין לצלי שלך במקום מים לטעם נוסף, ולהגדיר את הצלוי על מצע של ירקות שורש כגון תפוחי אדמה, בטטות וגזר לארוחה מיידית. לא משנה איך אתה מבשל את צלי, פעם להסיר אותו מהתנור, לתת לו לנוח 10 עד 15 דקות לפני חיתוך כדי למנוע את מיצי אוזל.