גמישות ציוד התעמלות

ספורטאים ברוב ענפי הספורט חייבים להיות גמישים כדי לבצע ביצועים טובים יותר ולמנוע פציעות. ישנם מתחים רבים ספורטאי יכול לעשות בלי שום ציוד מיוחד. עם זאת, אם ספורטאי רוצה לקחת את שגרת מתיחה לרמה גבוהה יותר, הוא יכול להשתמש בציוד גמישות ציוד. יש מכונות גמישות רבות והתקנים שיכולים לעזור לספורטאי לקבל מתיחה טובה ברגליו, בזרועותיו, בכתפיו, ב- ABS ובחזרה.

רגליים

אמן לחימה הוא דוגמה של אתלט אשר צריך רמה גבוהה של גמישות ברגליו. אמנים לחימה רבים לעתים קרובות לבעוט את רמת הראש של היריבים שלהם. רגליים מתיחה מכונות משמשים לעתים קרובות כדי לסייע לאמן לחימה לקבל את זה למתוח נוספת ברגליים. מכונת מתיחת רגל היא בעצם מכשיר שאמן לחימה יושב בו בזמן שהוא מניח את רגליו בתמיכות רגל מרופדות. המכונה מאפשרת לו להגדיל את המרחק בין רגליו, ובסופו של דבר להשיג פיצול יושב.

זרועות וכתפיים

מאת אגרוף כדי בייסבול, ישנם ספורט רבים הדורשים הספורטאים שלה יש זרועות גמישות ואת הכתפיים. אחד החלקים הטובים ביותר של ציוד למתוח את הידיים והכתפיים הוא רצועת מתיחה. רצועת מתיחה נעשית בדרך כלל מתוך חומר בד לא גמיש. כמה רצועות לאפשר לספורטאי להתאים את אורכם, ואת הרצועות יכול להגיע עד 6 מטרים. רצועות אלה ניתן להשתמש במגוון דרכים כדי למתוח את הידיים והכתפיים. לדוגמה, קצות הרצועה ניתן להחזיק בכל יד, או קצה אחד של הרצועה ניתן לחבר דלת. מתיחה רצועות יכול לשמש גם כדי למתוח את הרגליים.

Abs וחזרה

רוב הספורט דורשים ספורטאים לעשות איזה סוג של פיתול, מפנה או כיפוף. תנועות אלו משתמשות בשרירי הבטן והגב. חתיכת ציוד טוב למתוח את האזורים האלה הוא כדור יציבות. כדור יציבות הוא כדור גומי גדול, מנופח. ספורטאי יכול לקבל מתיחת בטן טובה על ידי פשוט שוכב על הכדור יציבות מרחיב את גופו לאחור על הכדור. הגב יכול להיות מתוח על ידי שוכב עם הפנים כלפי מטה ותכופף את הגוף מעל הכדור.

מחיר

גמישות ציוד התעמלות יכול להשתנות מאוד במחירים. רצועה מתיחה ניתן לרכוש קטנה כמו $ 10, אבל רגל למתוח את המכונה ניתן במחיר גבוה כמו 200 $. חשיבות הגמישות בספורט של ספורטאי או בשגרה היומית תקבע כמה כסף יושקע בציוד הגמישות.

זמינות

ציוד גמישות מסוימים, כגון כדור יציבות ורצועת מתיחה, ניתן לרכוש בחנויות מוצרי ספורט מקומיים. כמה חתיכות של ציוד מתיחה זמינים גם לשימוש במכוני כושר מקומיים. גדול, חתיכות ייחודיות של ציוד, כגון רגל למתוח את המכונה, ייתכן שיהיה צורך לרכוש דרך קטלוג או באינטרנט.

גמישות ציוד התרגיל יכול לעזור לספורטאים למתוח את השרירים שלהם מעבר לגבולות הרגיל. עם זאת, הספורטאים צריכים להיזהר לא להגזים. יכולת מוגברת למתוח את השרירים יכול גם מתכוון סיכון מוגבר של פגיעה בהם. זן מינימלי ולא כאב צריך להיות מורגש במהלך מתיחות.

שיקולים