איך להתמודד עם בעל אלכוהול

על פי המכונים הלאומיים לבריאות, כמעט 17.6% מהמבוגרים האמריקאים הם שותי בעיות. אלכוהוליזם שלהם משפיע עליהם באופן אישי, ויש לו תופעות אדווה אם הם נשואים. מאידו קליניק, אדוארד ט ‘קריגן, מסביר כי נשות אלכוהוליסטים חשות לעתים קרובות מתח, כעס ותסכול. ישנן דרכים להתמודד עם הרגשות האלה בצורה בריאה, בין אם בעל שלך הוא מקבל עזרה עבור האלכוהוליזם שלו.

בעל שתייה פעיל

כתוב רשימה של הדרכים שבהן התנהגותו של בעלך משפיעה עליך ועל מערכת היחסים שלך. HelpGuide.org, אתר עזרה עצמית, מסביר כי אלכוהוליסטים רבים נמצאים בהכחשה ולא מודים יש להם בעיה לשתות. הרשימה נותנת לך דוגמאות אובייקטיביות של התנהגויות בעייתיות במקום להתמקד באלכוהול.

החזרת בעל

לדון בהתנהגויות בעיה עם בן הזוג שלך ולשאול אותו איך הוא מתכנן לטפל בהם. HelpGuide.org מייעץ לך לבחור זמן שבו הוא מפוכח כדי לקבל את הדיון הזה. אל תעשה האשמות. המדינה התנהגויות להסביר את ההשפעות השליליות שלהם. בקש את עזרתו של בעלך בביצוע תוכנית פעולה לטפל בהם, גם אם הוא לא מודה שהם גורמים לשתייה שלו.

תגיד לבעלך לא תוכל לעזור לו לכסות בעיות כאשר ההתנהגויות שלו משפיעות על חלקים אחרים של חייו, ממליץ HelpGuide.org. לדוגמה, מסרבים להתקשר למעסיק שלו כדי לדווח לו אם הוא סובל מהנגאובר. אל תיסרי לו אם הוא מאחר לפגישות או להתחייבויות כי הוא מפסיק בברים או שיכור. להסביר כי הוא חייב להתמודד עם מצבים אלה ואת ההשלכות עצמו.

שלב טכניקות ניהול מתח לתוך החיים שלך. תשומת הלב שלך עשויה להיות ממוקדת על בן / בת זוגך האלכוהולי ועל בעיותיו, אם כן, צעד אחורה וקח זמן מנוחה. קבל עיסוי, לקחת שיעור יוגה או פשוט לקחת אמבטיה בועה חם.

ונט את הרגשות שלך לבני משפחה וחברים. אל תדאגי לדיון בבעיית בעלך. אין זה באחריותך להסתיר זאת. אתה יכול גם לשמור על יומן או לדבר עם יועץ אם אתה מעדיף מפלגה ניטרלית.

לתמוך בעלך אם הוא מודה כי שתייה היא בעיה מסכים לקבל עזרה. HelpGuide.org מייעץ כי הטיפול הוא הכרחי לפני כל הבעיות הקשורות אלכוהול ניתן לפתור. לדוגמה, אתה יכול לעזור לו לעשות זמן לפגישות קבוצת תמיכה או להסיע אותו לייעוץ פגישות אם הוא איבד את רישיון נהיגה תחת השפעה.

הסר אלכוהול מהבית שלך לא לקנות בירה, יין, משקאות חריפים או משקאות אלכוהוליים אחרים עבור משק הבית שלך. זה מפחית את הפיתוי אם בעלך עובר תקופה מלחיצה. אם יש לך מסיבה או מפגש חברתי, להזהיר חברים ובני משפחה מראש כי זה יהיה ללא אלכוהול.

שוחח עם יועץ מקצועי כדי לקבל סיוע הקשורים בעלך. יש לך כנראה למדו דפוסים מסוימים, התנהגויות וסגנונות קונפליקט מבוסס על האישיות שלו בזמן שהוא שתה. המדריך יעזור לך ללמוד דרכים חדשות, בריא לתקשר איתו כאשר הוא פיכח. תהיה לך גם סביבה בטוחה לפרוק אם הוא מחליק מדי פעם ואתה מקבל מתוסכל.