איך להרתיח שומר הפה

השומר הפה הוא פיסת ציוד מגן אוראלי, המשמש לעתים קרובות על ידי ספורטאים המשתתפים בספורט כגון אגרוף, כדורגל, הוקי או ספורט אחר שבו פגיעה הפה והשיניים עלולה להתרחש. אנשים אשר לטחון את שיניהם בזמן השינה עשוי גם ללבוש השומר הפה. עשוי פלסטיק גמיש, גומי, שומר הפה מסתובב סביב השיניים וממשיך את הלסת של הלובש. זה משמש בולם זעזועים סביב השיניים והחניכיים בין הלסתות. שומרי הפה מותאמים אישית לפיו של כל אדם על ידי ריכוך במים רותחים.

רכישת השומר הפה כי הוא בגודל הנכון עבור הפה שלך. מניחים את השומר הפה בקערת מתכת קטנה או זכוכית שיעמוד בפני מים רותחים. הכן קערה של מים קרים כדי לטבול את השומר הפה מאוחר יותר.

מרתיחים קצת מים וממלאים את הקערה עם זה כדי לכסות לחלוטין את השומר הפה. אפשר לשומר הפה לשבת במשך 20 עד 30 שניות, עד שהוא יתרכך.

מוציאים את מגן הפה מהמים הרותחים במזלג ומטבלים אותו במים קרים למשך שלוש שניות. זה מאפשר השומר להתקרר מספיק כדי שתוכל להתאים אותו סביב השיניים והחניכיים.

לנשוך על השומר הפה. חותם את השפתיים שלך למצוץ על השומר הפה קשה במשך 45 שניות עד דקה אחת. במהלך הזמן הזה, לחץ על השומר נגד השיניים והחניכיים שלך עם הלשון והשפתיים בזמן שהוא מתקרר. זה יעזור ליצור את המכשיר.

פתח את הפה שלך לבדוק את השומר בכושר. אם השומר הפה מתאים היטב, להשאיר אותו במקום עוד שתי דקות, ואז להסיר את השומר הפה.

אם ההופעות אינן עמוקות מספיק או שמגן הפה מיושר בצורה לא נכונה או משוחרר, לחמם את השומר הפה לחזור על שלבים 2 ו – 5.

כאשר הצורה של השומר הפה מתאים כראוי, לטבול אותו במים קרים כדי להגדיר את הפלסטיק לצמיתות.