איך להגיע לחזה הדוק

חזה הדוק, מפותח, יוצר מראה של כוח וביטחון. קבלת החזה מוגדרת היטב דורש הבאות עקביות במשקל, אירובי ותזונה תוכניות. אלה שלושה מרכיבים לעבוד יחד כדי לבנות שריר רזה לשרוף שומן החזה עודף. ללמוד כיצד לפתח את שרירי החזה בעת שריפת שומן עודף מכין אותך למסע החזה המושלם שלך. תמיד לדבר עם הרופא שלך לפני תחילת התרגיל תוכנית דיאטה.

הוסף משקולת לחץ משקולת לשגרת האימון המשקל שלך. קבל את המיקום ההתחלתי על ידי יושב על ספסל שטוח עם משקולת שלך על הירכיים שלך, ואז לאט להישען לאחור לתוך עמדת שכיבה. במצב שכיבה, להזיז משקולות שלך בצד של החזה שלך תוך שמירה על זווית מרפק של 90 מעלות. הרם את המשקולות על החזה שלך עד שתגיע הארכה מלאה עם הידיים. לחץ על שרירי החזה בחלק העליון של התנועה. לאט לאט להוריד את המשקולות שלך עד שתגיע למצב ההתחלה וחזור עד שתשיג עייפות שרירים.

בצע את הספסל מוטות הספסל לחץ כדי לפתח את החלק העליון של שרירי החזה שלך. שכב על ספסל משופע ומקם את הידיים באמצעות מרחק הכתף רוחב. הרם את המשקולת מהמעמד והוריד לאט עד שתגיע למרפק של 90 מעלות. הרם את הסרגל עד שתגיע לתושבת הזרוע המלאה תוך כדי הנשיפה לאורך כל תנועת ההרמה. המשך בתרגיל זה עד שיתרחש אי ספיקת שריר מלאה. אי ספיקת שרירים מתייחסת לחוסר היכולת של השרירים העובדים להמשיך בחזרה נוספת במהלך פעילות גופנית.

בצע מינימום שבועי של שלוש דקות אימון אימוני 30 דקות כדי לקדם אובדן שומן. תרגיל אירובי מספק שיטה לשרוף קלוריות, אשר מתרגם לאבד שומן בכל רחבי האזור החזה שלך.

שים לב צריכת הקלוריות שלך ואיכות. דיאטה שמקדמת אובדן שומן ופיתוח שרירים צריכה להיות מורכבת מחלבונים רזים כמו תרנגול הודו, תרנגולות או דגים, ואספקת מקורות פחמימות איטיים כמו ירקות ירוקים ודגנים מלאים. שים לב לצריכת הקלוריות היומית שלך. מאז 1 פאונד שווה 3,500 קלוריות, גירעון יומי של 500 קלוריות יוצר 1 קילוגרם לשבוע ירידה במשקל השבועי. איבוד משקל מסייע בשפיכת שומן החזה עודף להדק את pecs.