איך לבשל את הכתר תרנגול הודו מושלמת – –

כתר תרנגול הודו הוא רק בשר השד – ללא רגליים – על העצם, אשר מפחית את זמן הבישול, מקל על גילוף ויוצר פחות פסולת. למרבה הצער, לבשר השד יש מוניטין של יובש, אך כפי שאינה גרטן, אומרת קונסטה יחפה, “לא נוקטים הנחיות מיושנות לבישול בשרים או שהם יהיו מבושלים יתר על המידה”. כדי לקבל כתר לח מושלם כדאי להשתמש במדחום בדיקה מיידית לבדוק את הטמפרטורה של החלק הפנימי של הבשר לזכור כי תרנגול הודו שלך ימשיך לבשל בזמן שהוא נשען.

מחומם את התנור ל 500 מעלות צלזיוס.

משחררים את כתר תרנגול הודו ומטגנים במגבת מטבח ואז מתחילים בקצה הצוואר ומשתמשים באצבעות, מרימים בעדינות את העור מהבשר כדי ליצור חלל גדול. ממלאים את חלל זה עם חמאה מרוככת, להחליק את העור לאחור מאובטח במקום באמצעות שיפודי מתכת. אתה יכול גם לבחור לשפשף מתחת לעור, ואת החלק העליון של העור, עם שמן זית או שמן בישול אחר על פי בחירתך.

מניחים את הכתר במחבת צלייה גדולה, העור העליון, ואז למקם אותו על המדף המרכזי של התנור שחומם מראש.

צולים במשך כ 1 ½ שעות עבור כתר 5 פאונד, 2 שעות עבור כתר 10 קילו ו 2 ¾ שעות עבור כתר 15 פאונד. כל חצי שעה להדביק את תרנגול הודו שלך. באמצעות הכפפות בתנור, פתח את דלת התנור, החלק את מחבת הצלייה בזהירות כלפיך והטיה כך שהמיצים יורדים לפינה. לאחר מכן, בעזרת כף גדולה, עצה אלה מיצים מעל הכתר תרנגול הודו, לחזור לתנור ולסגור את הדלת. אם אתה מבשל כתר גדול ייתכן שיהיה עליך להסיר את המחבת לחלוטין מהתנור.

מוציאים את תבנית הצלייה מהתנור ומניחים בצד. הכנס את מדחום מיידי לתוך הבשר מהצד לא העליון. שמור על כתר תרנגול הודו מתוך התנור כאשר הטמפרטורה הפנימית שלה הוא 150 מעלות. אם הטמפרטורה נמוכה מדי, הניחו את הכתר בחזרה בתנור, לבשל עוד 15 דקות, ואז לבדוק את הטמפרטורה שוב. חזור לפי הצורך עד שהוא מגיע ל -150 פרנהייט.

מכסים את תרנגול הודו ברפיון עם רדיד אלומיניום לנוח. מנוחה היא חיונית כמו, על פי השף הצרפתי המוערך ריימונד בלאן, במהלך הבישול המיצים נדחפים לכיוון מרכז המפרק ומנוחה מאפשר את השרירים של הבשר להירגע, כך מיצים להפיץ מחדש את המכרז בשר. מניחים את כתר תרנגול הודו במחבת הצלוי במשך 30 דקות לפחות.

הסר את רדיד אלומיניום, להרים את הכתר תרנגול הודו, לאפשר לו לנקז ולאחר מכן מניחים על מגש הגשה מחומם ומגישים.