איך בן 12 להיפטר שומן בטן?

בסביבות 12 או 13, הגוף של preteen שלך הוא gearing עבור פרץ גדול צמיחה, מציין מכללת ביילור לרפואה. בגלל זה, בדרך כלל שלך רזה 12 בן יכול פתאום להתלונן על עודף משקל. מהו למעשה מנגנון התמודדות של הגוף בן ה -12 לצמיחה, עלול לגרום למבוכת העשרה ואפילו לדיכאון. עזרה להבין את העשרה איך להיפטר שומן בבטן על ידי דיון גלוי על שינוי גופים לחנך אותו על אורח חיים בריא אפשרויות הכוללות מזון דל קלוריות, מזין שפע של פעילות גופנית.

שוחח עם ילדך בן ה -12 על הגוף המשתנה שלה ומדוע הוא משתנה. אם היא עדיין לא חוותה גיל ההתבגרות, היא עשויה להתחיל להבחין בשינויים. דברו על הצורך במה שנראה לה כמו משקל נוסף סביב בטנה. לאשר כי אתה עדיין חושב שהיא יפה רוצה לעזור לה להרגיש טוב יותר על עצמה ועל הגוף שלה על ידי עוזר לה לאמץ דיאטה תזונה התוכנית.

ודא כי ילדך בן ה -12 אוכל ארוחת בוקר לפני בית הספר. דילוג על ארוחות, למרות שזה אולי נראה כמו תוכנית דיאטה יעילה, יגרום חילוף החומרים של preteen שלך להאט לאורך זמן, כפי שהוא לומד לשרוף קלוריות לאט יותר כדי לפצות על מחסור במזון. מציעים מזונות עשירים בסיבים וחלבון כדי לשמור אותו מלא על פחות קלוריות, כגון טוסט מחיטה מלאה עם חמאת בוטנים או בוריטו ארוחת בוקר.

להציע חטיפים בריאים כי הם נמוכים קלוריות אבל עדיין מספק, אומר ג ‘יין Auh, M., רופא ילדים עבור Camino Medical Group. הסר מזון זבל מפתה מן הארונות אז זה כבר לא אופציה. גבינה וקרקרים, פירות ויוגורט, או ירקות וחומוס הם חטיפים אידיאליים כי preteen שלך עדיין לאכול, תוך צמצום מספר הקלוריות שהיא צורכת כל יום.

תן את 12 בן שפע של הזדמנות להיות פעיל. לרשום אותו עבור צוות הספורט, דוחקים בו להצטרף לקבוצה פעילה בבית הספר או סתם לבעוט בכדורגל איתו. תגלו כי מאז הבטן היא המקום שבו רוב השומן אוספת על הגוף של preteen שלך, זה יהיה המקום הראשון שומן יתמוסס עם תזונה בריאה ופעילות גופנית.

תתרכז על עוזרים preteen שלך לחיות אורח חיים בריא למנוע דיאטות אופנתיות בחירות בריא. זכור כי כמו ילד בן 12, הילד שלך הוא מאוד להרשים, מציין דונה פיש של פוסט Huffington. הימנע מאיץ בה לרדת במשקל או להגביל את עצמה. במקום זאת, להפוך הצעות בריא להוביל על ידי דוגמה.