איך אני מאבדת משקל בעבודה במשרד?

האמריקאים נמצאים בישיבה יותר מתמיד, ואווירה במשרד בהחלט לא עוזר – איגוד הלב האמריקני מעריך כי משרות שולחן בישיבה גדל 83 אחוזים מאז 1950. אבל גם אם אתה מבלה את ימיך במשרד, זה לא תירוץ לוותר תזונה בריאה ו לדלג על התרגיל לגמרי. התוצאה יכולה להיות משקל גוף בריא יותר, גם אם יש לך לוח זמנים צפוף – ו אפילו יותר צפוף cubped.

ארוחת צהריים

למשרד שלך יש כנראה מגוון רחב של אפשרויות מזון זמין לבוא זמן ארוחת הצהריים. בין אם זה הזמנת, כותרת החוצה עם עמיתים לעבודה שלך או אפילו אוכל על פריטים מהמכונה אוטומטיות, קל להתמכר דברים שאינם טובים בשבילך. על ידי אריזה משלך ארוחות צהריים מזינות וחטיפים בבית, אתה יכול לשלוט טוב יותר צריכת הקלוריות שלך לאכול יותר בריא. הבאת כמה תרנגולי הודו על פיתה מחיטה מלאה או כמה שאריות מערבבים, למשל, יכול למנוע ממך להזמין מזון מהיר, אשר יכול להיות גבוה בקלוריות נמוך בחומרים מזינים.

מעברי פעילה

אתה כנראה מקבל כמה הפסקות שעה צהריים בעבודה. לגרום להם לספור שריפת קלוריות על ידי בחירה לקחת פעיל הפסקות – מעברי שבו אתה מזיז את הגוף. בין אם זה הולך כמה טיסות המדרגות, הכותרת בחוץ עבור אוויר צח או ביצוע סיבובים כדי לספק הודעות מילוליות במקום לשלוח הודעות דוא”ל, תוכל להבקיע את היתרונות של פעילות גופנית. אם יש לך מספיק זמן, אתה יכול אפילו להתגנב לחדר הכושר במהלך ארוחת הצהריים במקום להסתובב בחדר הפסקה.

הדרכה משרדית

אפילו שטח משרדים קטן יכול להיות מקום אידיאלי עבור עושה כמה תרגילי אימון בסיסיים כוח. חלקם אפילו לא דורשים כל ציוד – lunges ו squats, למשל. אחרים אתה יכול לעשות רק באמצעות הכיסא המשרדי שלך. לוקח הפסקה של 8 עד 12 tripsps מטבלים על קצה הכיסא שלך או ליישר את הרגליים לפניך עבור הרחבות הרגל יכול לעזור לך להתגנב באימון כוח כלשהו גם כאשר אתה תקוע ליד השולחן שלך, מציע שירות הארכת שיתוף פעולה ארקנסו . אתה יכול גם לגנוב כמה משקולות מתחת לשולחן שלך עבור תלתלים bicep מהירה.

בשיתוף פעולה

עמיתים לעבודה שלך יכולים להיות שותפים לירידה במשקל, אז להזמין אותם להצטרף אליך. לאחר דין וחשבון קבוצת תמיכה יכול להפוך את המאמצים שלך יעיל יותר כפי שאתה להמריץ אחד על השני. אתה יכול אפילו להקים קבוצת ירידה במשקל או תחרות, כך שאחרים יכולים ליהנות משינויים באורח החיים. לאחר אחרים על הצד שלך עשוי להיות דחיפה נוספת אתה צריך לדלג על סופגניות בחדר הישיבות חטיף על פופקורן unbuttered במקום.