אורח חיים בריא כסטודנט

בין שיעורי הבית, בדיקות ושמירה על חיי חברה, זה יכול להיות קשה עבור התלמידים למצוא זמן כדי לשמור על אורח חיים בריא. עם זאת, בריאות לקויה יכולה להוביל במהירות ללחץ, בעיות הערכה עצמית, מצב רוח ירוד, מחלה ועייפות. אתה יכול לעזור לתלמיד להישאר בריא לאורך כל שנות התיכון שלו במגוון דרכים.

התלמיד שלך צריך לאכול בריא ככל האפשר, מכוון לפחות ארבע מנות של פירות וחמישה מנות של ירקות כל יום. עודד אותה לבחור דגנים מלאים, מוצרי חלב דל שומן ומקורות חלבונים רזים, כמו תרנגול הודו, במקום מזונות מלאים שומן. להראות לה איך לשים לב לגדלים חלק ראוי. מלאי על מזונות בריאים כגון יוגורט דל שומן, מקלות גזר ותפוחים כך חטיף בריא תמיד זמין כאשר התלמיד שלך מקבל רעב.

תלמידים בגילאים 6 עד 17 צריכים לקבל לפחות 60 דקות של פעילות גופנית בכל יום. תלמידים בגילאי 18 ומעלה צריכים לשאוף כ -2.5 שעות של פעילות אירובית מתונה בכל שבוע. עודד את הילד שלך לשרוף כמה קלוריות על ידי הליכה או רכיבה על האופניים שלו בכיתה במקום לקחת את האוטובוס או מקבל טרמפ. הוא יכול גם להישאר פעיל על ידי ההרשמה לספורט או הולך למכון הכושר של בית הספר בין או לפני השיעורים.

עזרה לילדך לנהל את הלחץ על ידי סיוע לה ביצירת הרגלים יומי או דפוס שיגרום לה לרוץ יום חלקה לעזור להקל על הלחץ. לדוגמה, יש לה לשמור את כל הדברים היומיומיים שלה כמו תעודות הזהות, ספרי בית הספר ומפתחות במקום מסוים. למד אותה לא להתמהמה על שום דבר. לחץ הזמן יכול לתרום במידה רבה ללחץ. עודד את התלמיד שלך לבקש עזרה כאשר היא זקוקה לו, בין אם מדובר בעבודה בבית ספר או בעיה עם חבר.

למרות לוחות הזמנים יכול להיות קדחתני, התלמיד שלך צריך לקבל לפחות 7 שעות שינה בכל לילה. מניעת שינה יכולה להשפיע על כל ההיבטים של חיי הילד שלך, כולל אקדמאים ויחסים. חוסר שינה יכול גם להוריד את המערכת החיסונית ולהפוך את הילד שלך יותר רגישים למחלה. לא לדלג על ארוחת הבוקר, כפי שהוא דלקים הגוף של הילד שלך ומסייע לתת לו אנרגיה ליום הלימודים קדימה. עודד את הילד שלך לעשות אכילה בריאה ופעילות גופנית מהנה. לדוגמה, הוא יכול למצוא ספורט או פעילות שהוא נהנה לעשות, או שהוא יכול לאכול או להתאמן עם חבר כדי להפוך את החוויה מהנה יותר.

תזונה נושאים

תיקון כושר

הרגלים בריאים

טיפים ובטיחות